×
 x 

0

Jaro se kvapem blíží, proto je dobré připravit venkovní posezení s předstihem, abychom až začne opravdové jarní slunečné počasí, mohli neprodleně vyrazit na zahradu nebo si dát kávu na terase.
Zahradní nábytek, který jsme přes zimu uskladnili na suchém místě, můžeme začít připravovat na sezónu.

pece o dreveny zahradni nabytek

Údržba zahradního nábytku

Před novou sezónou musíme zkontrolovat, jestli náš dřevěný zahradní nábytek ustál zimu bez úhony a jestli nebyl napaden nějakým škůdcem. Tím máme na mysli i hlodavce!
Po zběžné kontrole nejprve zbavíme nábytek prachu, popřípadě otřeme všechny plochy vlhkým haříkem. Zahradní nábytek ze dřeva Bangkirai Yellow Balau prodávaný v eshopu Garden Pardubice se může a nemusí ošetřovat ochranným olejem. Pokud budeme používat dřevěný zahradní nábytek ošetřený ochranným olejem, je vhodné před sezónou opatřit jednotlivé kusy nábytku další vrstvou oleje.

  • Dřevo Bangkirai Yellow Balau
    Toto exotické dřevo má vynikající vlastnosti, díky kterým je vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům. Po ošetření napouštěcím olejem získává medovou barvu a ještě větší odolnost.

Zahradní nábytek z kovu

Pokud máme kovový zahradní nábytek z loňska, možná jsme jej aktivně využívali i během zimy v zimní zahradě nebo u vnitřního bazénu. V tomto případě je asi dobře udržovaný a žádnou speciální přípravu nevyžaduje. Snad jen je dobré zkontrolovat utažení případných šroubků a bezvadnost výpletů.
Máte-li pochybnosti, prohlédněte si nabídku zlevněného kovového nábytku a dokupte ve slevě vše potřebné.

Doplňky k zahradnímu nábytku

Pro nerušený odpočinek pod hřejícím jarním sluncem si zasloužíte kvalitní posezení.
Vyberte si z nabídky podsedáků a polstrů a dopřejte si měkký dosed a pohodlí.

Ochrana zahradního nábytku

Jarní deštík svědčí zahrádce, ale našemu nábytku na terase zrovna neprospívá.
Mějte v záloze ochranný obal na nábytek a předejděte nehodám.

×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá