×
 x 

0

GARAGE MIDI TRIO HIGH skříňka - černá

Dostupnost: skladem

3 390 Kč

Praktická plastová třídvéřová skříňka GARAGE MIDI TRIO HIGH v barevné kombinaci šedé a černé barvy.

ODOLNÝ RECYKLOVANÝ MATERIÁL

Skříňka GARAGE MIDI TRIO HIGH je vyrobena z vysoce kvalitního recyklovaného materiálu, který zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také podporuje naši snahu o udržitelnost a ochranu životního prostředí. Jednoduché otevírání prostřednictvím hliníkových rukojetí.

SNADNÁ MONTÁŽ

Díky jednoduché montáži za pomocí standardního nářadí je instalace skříňky GARAGE MIDI TRIO HIGH hračkou. Ušetříte čas i energii pro to, co je skutečně důležité - Vaše práce a Vaše projekty.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

S možností snadné údržby pomocí mýdlové vody a hadříku je udržování skříňky GARAGE MIDI TRIO HIGH pro pohodlný provoz snadné a nenáročné. Jednoduchý úklid podlahy pod skříní díky zvednutým nohám. To znamená, že se můžete plně soustředit na svou práci bez starostí o udržování skříně.

NASTAVITELNÉ POLICE

Skříňka je vybavena čtyřmi nastavitelnými policemi. Širší tři unesou každá až 20 kg a čtvrtá, v užší části skříňky, unese 15 kg nářadí a pracovních pomůcek. Dává Vám možnost flexibilně uspořádat vnitřní prostor podle Vašich individuálních potřeb. Užší část skříňky může být využita pro uskladnění například koštěte či jiného delšího náčiní.

MAXIMÁLNÍ STABILITA

S možností přišroubování skříňky ke zdi získáte ještě větší stabilitu a důvěru, že Vaše vybavení je v bezpečí a pevně uloženo i v rušných pracovních prostředích.

CERTIFIKACE

Skříňka GARAGE MIDI TRIO HIGH je pyšná držitelka certifikace TÜV SÜD, což znamená, že splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.

BEZPEČNÉ UZAMYKÁNÍ

Možnost uzamčení dvoukřídlé části skříňky GARAGE MIDI TRIO HIGH poskytuje klid a jistotu, že Vaše cenné nástroje a vybavení jsou vždy v bezpečí a pod Vaší kontrolou.

Nenechte si uniknout příležitost vyzkoušet GARAGE MIDI TRIO HIGH - skříňku, která dokonale kombinuje praktičnost, dlouhou životnost a bezpečnost pro Vaši dílnu, garáž, zahradní domek nebo provozní halu.

     

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá