×
 x 

0
WELLINGTON I - křeslo polohovatelné skládací s polstremWELLINGTON I - křeslo polohovatelné skládací s polstrem
WELLINGTON I - křeslo polohovatelné skládací s polstrem
WELLINGTON I - křeslo polohovatelné skládací s polstrem
WELLINGTON I - křeslo polohovatelné skládací s polstrem

WELLINGTON I - křeslo polohovatelné skládací s polstrem

1020 mm x 624 mm x 944 mm (Výška x Šířka x Délka)
Cena je za 2ks/par
Dřevěné zahradní křeslo Wellington nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky jeho pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Křeslo je polohovatelné a skládací, takže s uskladněním nebudete mít problém.
Dostupnost: skladem

3 465 Kč

WELLINGTON křeslo polohovatelné skládací s polstrem

 

Dřevěné zahradní křeslo Wellington nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky jeho pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Křeslo je polohovatelné a skládací, takže s uskladněním nebudete mít problém. K tomuto křeslu nabízíme i skládací stůl ve stejném designovém provedení. Křeslo je vyrobeno z exotické dřeviny akácie.

Křeslo disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

 

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín.
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní.
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

Specifikace:

  • Dřevina: akácie
  • Rozměry (š/v/hl): 624/1020/944 mm
  • Hmotnost: 9,5 kg
Parametry
Délka
944 mm
Šířka
624 mm
Výška
1020 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá