×
 x 

0
SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019
SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019
SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019
SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019
SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019
SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019

SCAFFOLD stolek kávový (FSC) AKCE ČERVEN 2019

250 mm x 690 mm x 1100 mm (Výška x Šířka x Délka)
Zahradní stolek kávový Scaffold má krásný a netradičný design, imituje paletový nábytek. Stolek má úložný prostor. Stolek je vyrobený z exotické dřeviny eukalyptus.
Dostupnost: skladem

989 Kč

Stolek kávový SCAFFOLD

 

Zažijte pohodové chvíle s přáteli a rodinou u jednoho stolu. Krásný zahradní kávový stolek, který se hodí na každou zahradu nebo terasu. K tomuto stolu nabízíme i pohodlná křesla a lavici s polstrem a polštářky ve stejném designovém provedení, které dohromady tvoří celou zahradní sestavu.

Stůl disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

Dřevina eukalyptus je původem australská dřevina. Díky rychlému růstu a tudíž velké spotřebě vody se stromy vysazují do bažinatých a močálových oblastí, které tak vysušují. Jedná se o velmi tvrdou exotickou dřevinu s vysokou hustotou. Barva této dřeviny je velmi sytá, má oranžový až červeno hnědý odstín. Vyznačuje se velmi dobrou trvanlivostí. Eukalyptus se používá k veškerým stavebním účelům a u nábytkářů a soustružníků v oblasti výskytu je velmi oblíbeným druhem dřeva. Je využíván také v nábytkářském průmyslu na výrobu interiérového nábytku, zahradního nábytku, podlahové krytiny a i jako k dekorativním účelům. Hustota dřeva je 550-800 kg/m3. Je vhodný pro použití na terasu, zahradu, tak i do vnitřního interiéru. Dřevo jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

Specifikace:

  • Dřevina eukalyptus
  • Rozměry (š/v/d): 690/250/1100mm
  • Hmotnost: 21 kg
  • Povrch: šedý broušený
Parametry
Délka
1100 mm
Šířka
690 mm
Výška
250 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá