×
 x 

0
Lavice CHESTERFIELD II 2-místná s polstrem stohovatelná AKÁCIELavice CHESTERFIELD II 2-místná s polstrem stohovatelná AKÁCIE
Lavice CHESTERFIELD II 2-místná s polstrem stohovatelná AKÁCIE
Lavice CHESTERFIELD II 2-místná s polstrem stohovatelná AKÁCIE

Lavice CHESTERFIELD II 2-místná s polstrem stohovatelná AKÁCIE

835 mm x 1330 mm x 540 mm (Výška x Šířka x Délka)


Dřevěná zahradní lavice s polstrem se vyznačuje pevnou a stabilní konstrukcí a je vhodná jak do Vaší zahrady, tak na terasu. Dřevina akácie.
Dostupnost: skladem

1 673 Kč

CHESTERFIELD II zahradní lavice s polstrem

 

Dřevěná zahradní lavice s polstrem se vyznačuje pevnou a stabilní konstrukcí a je vhodná jak do Vaší zahrady, tak na terasu. Lavice vyniká kvalitním zpracováním a je vyrobena v moderním. K této lavici nabízíme i pohodlná stohovatelná křesla s polstrem a obdélníkový stůl ve stejném designovém provedení.

Lavice disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín.
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní.
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

Specifikace:

  • Dřevina: akácie
  • Rozměry (š/v/hl): 1330/835/540 mm
  • Hmotnost: 10 kg
Parametry
Délka
540 mm
Šířka
1330 mm
Výška
835 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá