×
 x 

0
Křeslo pevné stohovatelné SCOTT (FSC) 4 ks v krabiciKřeslo pevné stohovatelné SCOTT (FSC) 4 ks v krabici
Křeslo pevné stohovatelné SCOTT (FSC) 4 ks v krabici
Křeslo pevné stohovatelné SCOTT (FSC) 4 ks v krabici
Křeslo pevné stohovatelné SCOTT (FSC) 4 ks v krabici
Křeslo pevné stohovatelné SCOTT (FSC) 4 ks v krabici

Křeslo pevné stohovatelné SCOTT (FSC) 4 ks v krabici

840 mm x 535 mm x 550 mm (Výška x Šířka x Délka)
Zahradní křeslo stohovatelné SCOTT má jednoduchý a přitom netradičný design. Díky jeho pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Dřevina: akácie.
Dostupnost: skladem

2 663 Kč

Zahradní křeslo stohovatelné SCOTT

 

Zažijte pohodové chvíle s přáteli a rodinou. Zahradní křeslo Scott s pevnou a stabilní konstrukcí je velmi pohodlné a vhodné jak do Vaší zahrady, tak na terasu. Křeslo vyniká kvalitním zpracováním. Při správné údržbě je odolné vůči povětrnostním podmínkám. K tomuto křeslu nabízíme i čtvercový stůl ve stejném designovém provedení. Křeslo je vyrobeno z exotické dřeviny akácie.

Křeslo disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

 

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín.
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní.
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

Specifikace:

  • Dřevina: akácie
  • Rozměry (š/v/hl): 535/840/550 mm 
  • Hmotnost: 33,5 kg
Parametry
Délka
550 mm
Šířka
535 mm
Výška
840 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá