Zahradní sestava  Wellington Asko

Zahradní sestava dřevěného nábytku Wellington

Zahradní nábytek Wellington ze dřeva akácie. Sestava obdélníkový rozkládací stůl + 4 křesla s polstrem
Dostupnost: 14 dní

27 991 Kč

Sestava dřevěného zahradního nábytku Wellington

  • Druh dřeva: akácie
  • Rozměry: obdelníkový rozkládací stůl (740 x 1000 x 1500 / 1900 - 2300 mm)
  • Rozměry: polohovací skládací křeslo s polstrem (624 x 944 x 1020 mm)

Dřevěný zahradní stůl Wellington mužete u nás zakoupit spolu s polohovacím skládacím křeslem Wellington a vytvořit tak sestavu zahradního nábytku, která nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky jeho pevnosti jej využijete jak na terasách s pevným povrchem, tak na trávníku.

Tento zahradní nábytek je vyroben z kvalitního dřeva z akácie. Akácie je trvanlivé tvrdé dřevo z rychle rostoucích stromů původem z tropických lesů Východní Asie a Jižní Ameriky. Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z akácie krásný teplý vzhled. Vyznačuje se odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty v našich klimatických podmínkách docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny až do délky 10 cm (avšak neprocházející přes hranu!), které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku

Pro dodatečnou ochranu nábytku využijte ochranné obaly na zahradní nábytek.

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova).

Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte!

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá