Dřevěný zahradní domek Asko na nářadí s poličkami

Zahradní domek na nářadí s poličkami

Dřevěný zahradní domek na nářadí s poličkami borovice - tlaková zelená impregnace
Dostupnost: 14 dní

1 990 Kč

Zahradní domek na nářadí s poličkami

  • Druh dřeva: borovice - tlaková zelená impregnace
  • Rozměry: 1800 x 720 x 510mm

Zahradní domky na nářadí

Zahradní domky na nářadí se čím dál více stávají nedílnou součástí našich zahrad. Přináší s sebou mnoho výhod a také příjemně oživí atmosféru vaší zahrady. Zahradní domky na nářadí ušetří místo ve vaší garáži či sklepě, nebudete už muset hledat nářadí různě po domě či dětské hračky rozházené po zahradě. To jak využijete poslání těchto zahradních pomocníků je totiž jen a jen na vás. Díky pestré nabídce tvarů, velikostí i použitých materiálů si totiž svůj sen o dokonale uklizené zahradě můžete splnit právě teď. Zahradní domky na nářadí se zkrátka stanou součástí vaší zahrady. Pomocník, který ochrání před nepřízní počasí vše od techniky a nářadí, přes kola, bazénové příslušenství až po sáňky a celoročně se tak postará o vše co mu svěříte.

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova).

Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte!

Nábytek nesmí stát ve vodě a nesmí na něm ležet sněhová pokrávka. Pro uskladnění využijte nevytápěné prostory s cirkulací vzduchu. Před uskladněním nábytek vyčistěte a osušte. Nebalte do smršťovací fólie, nábytek by mohl zplesnivět.

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá