Ratanový nábytek: židle Palermo

Ratanový nábytek: židle Palermo

Ratanová židle Palermo s výplní z plochého PE ratanu v odstínu bílé.
Dostupnost: 7 dní

2 290 Kč

Vlastnosti ratanové židle Palermo

  • Konstrukce židle: hliník
  • Výplň židle: bílý plochý PE ratan

Ratanová židle Palermo

Konstrukce zahradní židle Napoli je vyrobena z hliníku a výplň z plochého PE ratanu v bílé barvě. Svým vzhledem se výborně hodí do kaváren a restaurací, ale jistě najde své využití i v jiných prostorách.

Ratanový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Zahradní nábytek z ratanu totiž nerezaví.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Co je to umělý ratan?

Umělý ratan, který je vyroben z neprodyšného polyethylenu, je na pohled téměř k nerozeznání od přírodního ratanu, avšak má vyšší odolnost a lze jej používat i při vysokých teplotách či mrazu. Díky vysoké UV a barevné stálosti a odolnosti proti roztržení bude zahradní nábytek z umělého ratanu ozdobou vaší zahrady na dlouhou dobu.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá