Ratanový nábytek: zahradní stolek Corentine
Ratanový nábytek: zahradní stolek Corentine

Ratanový nábytek: zahradní stolek Corentine

Luxusní zahradní stolek Corentine z umělého ratanu s deskou z bezpečnostního skla.
Dostupnost: 7 dní

8 990 Kč

Vlastnosti zahradního stolku Corentine

  • Rozměry: 119 x 69 x 45 cm
  • Materiál: umělý ratan Abaco XF vlákno
  • Barva: Boca Brown

Ratanový nábytek: luxusní zahradní stolek Corentine

Tento luxusní zahradní stolek z umělého ratanu má desku z tvrzeného skla a výborně se doplňuje pohovkou a křesly ze sestavy Corentine, který také naleznete v naší nabídce. Umělý ratan, ze kterého je vyroben, je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti.

Ratanový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Zahradní nábytek z ratanu totiž nerezaví.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Co je to umělý ratan?

Umělý ratan, který je vyroben z neprodyšného polyethylenu, je na pohled téměř k nerozeznání od přírodního ratanu, avšak má vyšší odolnost a lze jej používat i při vysokých teplotách či mrazu. Díky vysoké UV a barevné stálosti a odolnosti proti roztržení bude zahradní nábytek z umělého ratanu ozdobou vaší zahrady na dlouhou dobu.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá