Ratanový nábytek: zahradní pohovka Corentine
Ratanový nábytek: zahradní pohovka Corentine

Ratanový nábytek: zahradní pohovka Corentine

Luxusní zahradní pohovka Corentine z umělého ratanu s čalouněním z látky Olefin v barvě Latte.
Dostupnost: 7 dní

21 990 Kč

Vlastnosti zahradní pohovky Corentine

  • Rozměry: 159 x 81 x 80 cm
  • Materiál: umělý ratan Abaco XF vlákno
  • Barva: Boca Brown
  • Materiál čalounění: látka Olefin
  • Barva čalounění: Latte

Ratanový nábytek: luxusní zahradní pohovka Corentine

Tato luxusní zahradní pohovka z umělého ratanu má čalounění ze syntetické kůže v barvě latte a výborně se doplňuje křesly a stolkem ze sestavy Corentine, který také naleznete v naší nabídce. Umělý ratan, ze kterého je vyroben, je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti.

Ratanový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Zahradní nábytek z ratanu totiž nerezaví.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Co je to umělý ratan?

Umělý ratan, který je vyroben z neprodyšného polyethylenu, je na pohled téměř k nerozeznání od přírodního ratanu, avšak má vyšší odolnost a lze jej používat i při vysokých teplotách či mrazu. Díky vysoké UV a barevné stálosti a odolnosti proti roztržení bude zahradní nábytek z umělého ratanu ozdobou vaší zahrady na dlouhou dobu.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá