Ratanový nábytek: zahradní křeslo Magic Apple

Ratanový nábytek: zahradní křeslo Magic Apple

Luxusní zahradní křeslo Magic Apple z umělého ratanu s čalouněním látky Olefin a 2 polštáři.
Dostupnost: 7 dní

26 900 Kč

Vlastnosti zahradního křesla Magic Apple

  • Rozměry: 108 x 100 cm
  • Materiál: umělý ratan Abaco XF vlákno
  • Barva: Coffee Mix
  • Materiál čalounění a polštářů: látka Olefin
  • Barva čalounění: Latte, fialové polštáře

Ratanový nábytek: luxusní zahradní křeslo Magic Apple

Toto luxusní zahradní křeslo z umělého ratanu má čalounění z látky Olefin v barvě latte a dva fialové polštáře. Umělý ratan, ze kterého je vyroben, je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti.

Ratanový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Zahradní nábytek z ratanu totiž nerezaví.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Co je to umělý ratan?

Umělý ratan, který je vyroben z neprodyšného polyethylenu, je na pohled téměř k nerozeznání od přírodního ratanu, avšak má vyšší odolnost a lze jej používat i při vysokých teplotách či mrazu. Díky vysoké UV a barevné stálosti a odolnosti proti roztržení bude zahradní nábytek z umělého ratanu ozdobou vaší zahrady na dlouhou dobu.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá