Ratanový nábytek: nest lounge

Ratanový nábytek: nest lounge

Luxusní hnízdo Nest Lounge z umělého ratanu v hnědé barvě s polštáři a polstry.
Dostupnost: 7 dní

59 990,00 Kč
69 990 Kč

Vlastnosti ratanového nábytku Nest Lounge

  • Rozměry: 158 x 152 x 158 cm
  • Materiál: umělý ratan Abaco XF vlákno
  • Barva: Light Cubu Croco
  • Potahy, polštáře, polstry: Olefin látka
  • Barva potahů, polštářů, polstrů: Latte, fialové polštáře

Ratanový nábytek: luxusní pohovka Nest Lounge

Hledáte něco originálního a krásného pro vaši zahradu? Pořiďte si Nest Lounge - luxusní ratanovou pohovku, kterou lze zavěsit nebo postavit na stojan Nest, který je také v naší nabídce.

Tento luxusní zahradní nábytek je velmi populární po celém světě. Součástí Nest Lounge jsou polstry a polštářky z látky olefin.

Omrzela vás klasická zahradní houpačka? Hledáte místo, kde byste mohli v klidu relaxovat, nebo si číst? Pak je Nest Louge pro vás pravou volbou.

Ratanový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Zahradní nábytek z ratanu totiž nerezaví.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Co je to umělý ratan?

Umělý ratan, který je vyroben z neprodyšného polyethylenu, je na pohled téměř k nerozeznání od přírodního ratanu, avšak má vyšší odolnost a lze jej používat i při vysokých teplotách či mrazu. Díky vysoké UV a barevné stálosti a odolnosti proti roztržení bude zahradní nábytek z umělého ratanu ozdobou vaší zahrady na dlouhou dobu.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá