Ratanový nábytek: jídelní stůl Milano

Ratanový nábytek: jídelní stůl Milano

Luxusní jídelní stůl Milano z hliníku opleteného umělým ratanem se skleněnou deskou z bezpečnostního skla.
Dostupnost: 7 dní

11 390 Kč

Vlastnosti ratanového jídelního stolu Milano

  • Rozměry: 180 x 90 x 74 cm
  • Materiál konstrukce: hliník
  • Materiál výpletu: PE ratanový výplet
  • Barva ratanového výpletu: hnědá
  • Materiál desky desky: tvrzené sklo
  • Barva desky: STONE - vzhled kamene

Ratanový nábytek: luxusní jídelní stůl Milano

Tento luxusní jídelní stůl z umělého ratanu má skleněnou desku z bezpečnostního skla se vzhledem kamene. Umělý ratan, ze kterého je vyroben, je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti.

Ratanový stůl Milano skvěle doplňují křesla Milano, která můžete též zakoupit samostatně v našem internetovém obchodě. Dostupná je i sestava Milano, která obsahuje stůl a 6 křesel.

Ratanový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Zahradní nábytek z ratanu totiž nerezaví.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Co je to umělý ratan?

Umělý ratan, který je vyroben z neprodyšného polyethylenu, je na pohled téměř k nerozeznání od přírodního ratanu, avšak má vyšší odolnost a lze jej používat i při vysokých teplotách či mrazu. Díky vysoké UV a barevné stálosti a odolnosti proti roztržení bude zahradní nábytek z umělého ratanu ozdobou vaší zahrady na dlouhou dobu.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá