Ratanový nábytek: jídelní křeslo Sullivan Island
Ratanový nábytek: jídelní křeslo Sullivan Island

Ratanový nábytek: jídelní křeslo Sullivan Island

Luxusní jídelní křeslo Sullivan Island z umělého ratanu s čalouněním ze látky Olefin.
Dostupnost: 7 dní

10 990 Kč

Vlastnosti jídelního křesla Sullivan Island

  • Rozměry: 73 x 68 x 77 cm
  • Materiál: umělý ratan Abaco XF vlákno
  • Barva: Pale Gold
  • Materiál čalounění: látka Olefin
  • Barva čalounění: Latte

Ratanový nábytek: luxusní jídelní křeslo Sullivan Island

Toto luxusní jídelní křeslo z umělého ratanu má čalounění z látky Olefin v barvě latte a výborně se doplňuje s jídelním stolem Sullivan Island, který také naleznete v naší nabídce. Umělý ratan, ze kterého je vyroben, je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti.

Ratanový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Zahradní nábytek z ratanu totiž nerezaví.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Co je to umělý ratan?

Umělý ratan, který je vyroben z neprodyšného polyethylenu, je na pohled téměř k nerozeznání od přírodního ratanu, avšak má vyšší odolnost a lze jej používat i při vysokých teplotách či mrazu. Díky vysoké UV a barevné stálosti a odolnosti proti roztržení bude zahradní nábytek z umělého ratanu ozdobou vaší zahrady na dlouhou dobu.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá