sestava zahradního nábytku doppler z umělého ratanu sestava Lima

Ratanový nábytek sestava Doppler Lima

Moderní sestava zahradního nábytku Doppler z umělého ratanu sestava Lima. Sestava zahrnuje 3-místnou pohovku a 2 křesla s možností polohování opěrky zad. Součástí balení je také stolek se skleněnou deskou a polstry - materiál Olefin
Dostupnost: skladem u dodavatele

46 990 Kč

Sestava zahradního nábytku z umělého ratanu Lima

  • Materiál: hliníková konstrukce + umělý ratan
  • Sestava: 3-místnáp ohovka, 2x křesla
  • Výška: 95 cm
  • Šířka: 195 cm
  • Hloubka: 88 cm

Sestava ratanového nábytku Lima

Sestava nábytku Lima se stabilní hliníkovou konstrukcí, která je opletena kvalitním umělým ratanem. Sestava zahrnuje 3-místnou pohovku a 2 křesla s možností polohování opěrky zad. Součástí balení je také stolek se skleněnou deskou a polstry - materiál Olefin. Umělý ratan, ze kterého je vyroben výplet, nevyžaduje žádnou údržbu, je stálobarevný a velmi odolný vůči okolním vlivům. Ratanovou sestavu nábytku Lima mužete u nás zakoupit spolu s polohovatelným lehátkem Florida firmy Doppler.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá