doppler Sestava zahradního nábytku z umělého ratanu Inca

Ratanový nábytek sestava Doppler Inca

Sestava zahradního nábytku z umělého ratanu sestava Inca. Sestava 1 x 3místná sedačka, 2 x křeslo, 1x stolek se skleněnou deskou, součástí jsou polstry ve světle šedé barvě s potahovou látkou Olefin
Dostupnost: Vyprodáno

39 990 Kč

Sestava ratanového nábytku Inca

  • Materiál: hliníková konstrukce + umělý ratan
  • Sestava: 1x 3místná sedačka, 2 x křeslo, 1x stolek se skleněnou deskou
  • Výška: 83 cm
  • Šířka: 192 cm
  • Hloubka: 86 cm

Sestava ratanového nábytku Inca

Sestava nábytku Inca se stabilní hliníkovou konstrukcí, která je opletena kvalitním umělým ratanem. Sestava 1x 3místná sedačka, 2 x křeslo, 1x stolek se skleněnou deskou, součástí jsou polstry ve světle šedé barvě, s potahovou látkou Olefin. Olefin je syntetická tkanina s vynikajícími vlastnostmi pro venkovní použití, vhodná i do zátěžových provozů. Tkanina je odolná vůči oděru, odolná v tahu, má vysokou stálobarevnost, zároveň je velmi příjemná na omak, odpuzuje nečistoty a je rychleschnoucí. Sedáky jsou na zip, potah je možné sejmout a vyprat. Opěrky jsou kroužkově prošity. Ratanové sestavy mají lehkou a stabilní konstrukci, s opletem z umělého ratanu. Jsou nenáročné na údržbu.

Ratanová sestava v jiné konfiguraci sestava Bari

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá