Sestava zahradního nábytku doppler z umělého ratanu sestava Bari

Ratanový nábytek sestava Doppler Bari

Sestava moderního zahradního nábytku z umělého ratanu sestava Bari. Sestava zahrnuje 1 x stůl se skleněnou deskou, 2 x lavice 2 sed, 1 x středová část, 1 x rohová část, včetně polstru ve světle šedé barvě s potahovou látkou Olefin
Dostupnost: skladem u dodavatele

46 990 Kč

Sestava ratanového nábytku Bari

  • Materiál: hliníková konstrukce + umělý ratan
  • Sestava: 1x stůl se skleněnou deskou, 2x lavice 2sed, 1x středová část, 1x rohová část, včetně polstru
  • Výška: 84 cm
  • Šířka: 259/202 cm
  • Hloubka: 79 cm

Sestava ratanového nábytku Bari

Sestava nábytku Bari se stabilní hliníkovou konstrukcí, která je opletena kvalitním umělým ratanem. Sestava zahrnuje 1 x stůl se skleněnou deskou, 2 x lavice 2 sed, 1 x středová část, 1 x rohová část, včetně polstru ve světle šedé barvě s potahovou látkou Olefin. Olefin je syntetická tkanina s vynikajícími vlastnostmi pro venkovní použití, vhodná i do zátěžových provozů. Tkanina je odolná vůči oděru, odolná v tahu, má vysokou stálobarevnost, zároveň je velmi příjemná na omak, odpuzuje nečistoty a je rychleschnoucí. Sedáky jsou na zip, potah je možné sejmout a vyprat. Opěrky jsou kroužkově prošity.

Ratanová sestava v jiné konfiguraci sestava Inca.

Údržba zahradního nábytku z hliníku a ratanu

Hliníkový/ratanový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá