Dřevěné zahradní křeslo QTC 40006

Dřevěné zahradní křeslo QTC 40006

Dřevěné skládací a polohovací zahradní křeslo QTC 40006.
Dostupnost: skladem

2 600 Kč

Vlastnosti skládacího polohovacího křesla QTC 40006

  • Druh dřeva: Bangkirai Yellow Balau
  • Šířka: 57 cm
  • Hloubka sedáku: 41 cm
  • Výška sedáku (od země): 44 cm
  • Výška celková: 105 cm
  • Typ: skládací polohovací křeslo
  • Polohování: 6 poloh

Skládací polohovací křeslo QTC 40006

Skládací polohovací křeslo QTC 40006 je ideální volbou pro zákazníky, kteří nemají příliš místa na skladování zahradního nábytku, a proto uvítají skládací zahradní nábytek. Dřevěné polohovací křeslo QTC 40006 nabízí 6 poloh zádové opěrky, které zajistí pohodlné sezení.

K dřevěným polohovacím křeslům nabízíme i polstrované podsedáky v různých barvách a rozměrech.

Exotické dřevo Bangkirai Yellow Balau, ze kterého je toto zahradní křeslo vyrobeno, je známé pro svou vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům a díky své pevnosti nejen drží tvar, ale je i stabilní jak na terasách s pevným povrchem, tak na trávníku.

Dřevo Bangkirai je ve srovnání s nábytkem z teaku mnohem levnější, ovšem nabízí podobné vlastnosti, pokud jde o vzhled i odolnost, tvrdost a kvalitu. Pokud se vám tedy líbí zahradní nábytek z teaku, představuje zahradní nábytek z bangkirai dobrou alternativu, protože je levnější, ale stejně kvalitní jako zahradní nábytek z teaku.

Údržba zahradního nábytku ze dřeva Bangkirai Yellow Balau

Ačkoliv dřevo bangkirai výborně odolává dešti, slunci i mrazu, není-li ošetřováno napouštěcími oleji, získá střibrošedou patinu. Chcete-li tedy zachovat jeho krásné medové zabarvení, natírejte jej vždy na začátku sezóny olejovým nátěrem, který můžete zakoupit v našem eshopu.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá