Dřevěné zahradní křeslo AD23029z
Dřevěné zahradní křeslo AD23029z
Dřevěné zahradní křeslo AD23029z

Dřevěné zahradní křeslo AD23029z

Stohovatelné dřevěné křeslo se zelenými polstry AD23029z.
Dostupnost: skladem

2 850,00 Kč
2 550 Kč

Vlastnosti stohovatelného dřevěného křesla s polstry AD23029z

  • Druh dřeva: Bangkirai Yellow Balau
  • Šířka: 58 cm
  • Hloubka sedáku: 47 cm
  • Výška sedáku (od země): 44 cm
  • Výška celková: 88 cm
  • Typ: stohovatelné dřevěné křeslo s 2 ZELENÝMI polstry

Stohovatelné dřevěné křeslo s polstry AD23029z

Stohovatelné dřevěné křeslo s polstry AD23029b je určeno náročnějším zákazníkům, kteří se chtějí i na zahradě cítit jako v obývacím pokoji. Křeslo má opěrky a dvě polstrované podušky, které zajistí velmi pohodlné sezení. Zároveň zabere minimum místa, vzhledem k tomu, že je stohovatelné.

Exotické dřevo Bangkirai Yellow Balau, ze kterého je toto zahradní křeslo vyrobeno, je známé pro svou vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům a díky své pevnosti nejen drží tvar, ale je i stabilní jak na terasách s pevným povrchem, tak na trávníku.

Dřevo Bangkirai je ve srovnání s nábytkem z teaku mnohem levnější, ovšem nabízí podobné vlastnosti, pokud jde o vzhled i odolnost, tvrdost a kvalitu. Pokud se vám tedy líbí zahradní nábytek z teaku, představuje zahradní nábytek z bangkirai dobrou alternativu, protože je levnější, ale stejně kvalitní jako zahradní nábytek z teaku.

Údržba zahradního nábytku ze dřeva Bangkirai Yellow Balau

Ačkoliv dřevo bangkirai výborně odolává dešti, slunci i mrazu, není-li ošetřováno napouštěcími oleji, získá střibrošedou patinu. Chcete-li tedy zachovat jeho krásné medové zabarvení, natírejte jej vždy na začátku sezóny olejovým nátěrem, který můžete zakoupit v našem eshopu.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá