Zahradního nábytek ze dřeva česká borovice lehátko Aneta doppler
lehatko aneta s polstrem

Dřevěný zahradní nábytek lehátko Doppler Aneta s polstrem

Zahradního nábytek ze dřeva česká borovice. Polohovatelné lehátko Aneta s polstrem.
Dostupnost: skladem u dodavatele

3 490 Kč

Zahradního nábytek z české borovice – Lehátko Aneta

  • Druh dřeva: česká borovice
  • Výška: 37cm
  • Šířka: 190cm
  • Hloubka: 60cm

Polohovatelné lehátko Aneta s polstrem

Dřevěný zahradní nábytek Aneta nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky své pevnosti je stabilní jak na terasách s pevným povrchem, tak na trávníku. Lehátko Aneta patří do sestavy zahradního nábytku, který je vyroben z kvalitního dřeva české borovice s použitím nerezavějících spojů a kování. Vytvořte si setavu dřevěného zahradního nábytku dle Vašich představ. Doplňte lehátko o sestavu dřěvěného nábytku Aneta (stůl + 4 židle).

Zahradní nábytek ze dřeva česká borovice

Tento dřevěný nábytek je 2x lazurován, je tedy vhodný jak do exteriéru, tak do interiéru. Pro použití venku doporučujeme natřít jej vždy na začátku sezóny olejovým nátěrem, který můžete zakoupit v našem eshopu.

 

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova). Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte!Nábytek nesmí stát ve vodě a nesmí na něm ležet sněhová pokrývka. Pro uskladnění využijte nevytápěné prostory s cirkulací vzduchu. Před uskladněním nábytek vyčistěte a osušte. Nebalte do smršťovací fólie, nábytek by mohl zplesnivět.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá