Dřevěný Kompostér materiál borovice

Dřevěný Kompostér 100x100cm

Dřevěný zahradní Kompostér materiál borovice
Dostupnost: 14 dní

420 Kč

Zahradní dřevěný kompostér

  • Dřevina: borovice - tlaková zelená impregnace
  • Rozměry: 1000 x 1000 x 700 mm

Tento kompostér je vyrobený z tlakově impregnovaného dřeva a už na první pohled zaujme velmi masivním provedením. Jestliže jste se rozhodli pro založení kompostu, je vhodné pořídit si vlastní zahradní dřevěný kompostér. Díky němu získáte kvalitní hnojivo, kterým vrátíte do půdy živiny a zlepšíte její vlastnosti. Jednak si už nebudete lámat hlavu kam s biologickým odpadem a zároveň získáte dostatek hnojiva pro vaši zahrádku či skalku.

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova).

Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte!

Nábytek nesmí stát ve vodě a nesmí na něm ležet sněhová pokrávka. Pro uskladnění využijte nevytápěné prostory s cirkulací vzduchu. Před uskladněním nábytek vyčistěte a osušte. Nebalte do smršťovací fólie, nábytek by mohl zplesnivět.

 

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá