zahradní dřevěné Bedýnky Asko úložný box borovice šedá 2 ks

Dřevěné Bedýnky set s provazovými uchy

Dřevěné Bedýnky - set 2 ks s provazovými uchy barva šedá
Dostupnost: Vyprodáno

389 Kč

Dřevěné Bedýnky úložný box - set

  • Dřevina: borovice
  • Barva: šedá
  • Rozměry: 390 x 290 x 290mm a  320 x 220 x 220mm

Malé úložné prostory jako tyto dřevěné bedýnky s provazovými uchy najdou uplatnění v každé domácnosti a zahradě. Každý máme spoustu nejrůznějších drobností, které potřebujeme mít nejen uložené, ale také uložené dobře a přehledně. Ideálním řešením je tato dřevěná bedýnka, do které schováte textil, knihy, časopisy, ovoce, zeleninu a spoustu dalšího.

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova).

Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte!

Nábytek nesmí stát ve vodě a nesmí na něm ležet sněhová pokrávka. Pro uskladnění využijte nevytápěné prostory s cirkulací vzduchu. Před uskladněním nábytek vyčistěte a osušte. Nebalte do smršťovací fólie, nábytek by mohl zplesnivět.

 

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá