Dřevěný zahradní nábytek Lavice 2 místná Valencia Asko

Dřevěná Lavice 2 místná Valencia

Dřevěný zahradní nábytek Lavice 2 místná Valencia ze dřeva eukalyptus
Dostupnost: 14 dní

4 990 Kč

Dřevěný nábytek 2 místná Lavice Valencia

  • Druh dřeva: Eukalyptus
  • Rozměry: 855 x 1345 x 855 mm

Dřevěnou zahradní 2 místnou lavici Valencia mužete u nás zakoupit spolu s pevný křeslem a kávovým stolkem a vytvořit tak sestavu nábytku, která nabízí stabilní a pohodlné posezení.

Tento zahradní nábytek je vyroben z exotického dřeva eukalyptus. Eukalyptus je velmi tvrdá exotická dřevina s vysokou hustotou původem z Austrálie. Barva této dřeviny je velmi sytá, má oranžový až červeno hnědý odstín. Vyznačuje se velmi dobrou trvanlivostí. Je využíván v nábytkářském průmyslu na výrobu jak interiérového nábytku, tak zahradního nábytku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní a jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty v našich klimatických podmínkách docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny až do délky 10 cm (avšak neprocházející přes hranu!), které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku.

Pro dodatečnou ochranu nábytku využijte ochranné obaly na zahradní nábytek.

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova).

Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte!

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá