Zahradní nábytek severská borovice 3 místná lavice Wörthersee doppler

Dřevěný zahradní nábytek 3 místná lavice Doppler Wörthersee

Zahradní nábytek ze dřeva severská borovice - 3 místná lavice Doppler Wörthersee
Dostupnost: skladem u dodavatele

4 490 Kč

Vlastnosti 3 místná lavice ze severské borovice – Wörthersse

  • Druh dřeva: severská borovice
  • Rozměry: š158 cm x h60 cm x v89 cm

Dřevěný zahradní nábytek Wörthersee

Dřevěná lavice Wörthersee firmy Doppler nabízí pevné, masivní, stabilní a pohodlné posezení pro 3 osoby. Tento zahradní nábytek je vyroben z kvalitního dřeva ze severské borovice. Lavice firmy Doppler patří do sestavy která je vyrobena ze dřeva severské borovice s použitím nerezavějících spojů a kování. Dřevo je z výroby 2x ošetřeno vodou ředitelnou lazurou. Vytvořte si setavu dřevěného zahradního nábytku dle Vašich představ. Doplňte 3 místnou lavici Doppler Wörthersee např. o rozkládací stůl Wörthersee , židli Wörthersee nebo zahradní dřevěnou houpačku Wörthersee

Údržba zahradního nábytku ze dřeva severské borovice

Tento dřevěný nábytek je 2x lazurován, je tedy vhodný jak do exteriéru, tak do interiéru. Pro použití venku doporučujeme natřít jej vždy na začátku sezóny olejovým nátěrem, který můžete zakoupit v našem eshopu.

 

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova). Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte! Nábytek nesmí stát ve vodě a nesmí na něm ležet sněhová pokrývka. Pro uskladnění využijte nevytápěné prostory s cirkulací vzduchu. Před uskladněním nábytek vyčistěte a osušte. Nebalte do smršťovací fólie, nábytek by mohl zplesnivět.

 

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá