image027
image028
image029
image030

Dětský domeček Jiřík

Dřevěný zahradní domeček pro děti.
Dostupnost: Vyprodáno

14 749 Kč

Dětský zahradní domek Jiřík

  • Druh dřeva: borovice
  • Rozměry: 250,5 x 175 x 226 cm
  • Platforma ve výšce: 105 cm

Dřevěný zahradní domeček pro hry Vašich dětí. Domek je na platformě a skládá se ze dvou částí - otevřené verandy a uzavřené místnosti se dveřmi. Domeček je dodáván včetně střešní krytiny. Dětský herní prvek je určen pro nekomerční účely.

Skluzavka Jiřík se dodává zvlášť.

Tento zahradní herní prvek je vyroben z kvalitního borovicového dřeva. Borovice má střední tvarovou stálost a výborné opracovávání. Při změnách vlhkosti a teploty může díky přirozené struktuře ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zabarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Výše uvedené skutečnosti, jež vycházejí z přírodních vlastností dřeva, nelze považovat za vady výrobku.

Pro lepší odolnost je vhodné borovicové dřevo impregnovat. Zahradní nábytek z borovice je tlakově zeleně impregnován.

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova).

Po smontování natřete sestavu teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní prvky ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch dřeva zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním dřevo vyčistěte!

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá