Zahradní nábytek houpačka Wörthersee doppler

Zahradní houpačka dřevěná houpačka Doppler Wörthersee

Dřevěná zahradní houpačka Doppler Wörthersee pro 3 osoby. Pohodlná, voděodolná houpačka Wörthersee je třímístná houpačka s dřevěnou konstrukci ze severské borovice
Dostupnost: skladem u dodavatele

6 990 Kč

Vlastnosti - houpačka Wörthersee dřevěná - severské borovice

  • Konstrukce houpačky: dřevěná - severské borovice
  • Výplň houpačky: dřevěná - severské borovice
  • Rozměry: š150 cm x h47 cm x v161 cm
  • Počet míst: 3 osoby

Dřevěná houpačka Wörthersee

Pohodlná, voděodolná houpačka Doppler Wörthersee je třímístná houpačka s dřevěnou konstrukci ze severské borovice. Severská borovice patří pro svoji nízkou hmotnost a výraznou kresbu letokruhů i suků k oblíbeným dřevinám. Střecha je ze 100% polyesteru v přírodní barvě s vodoodolnou úpravou. Houpačka je dvakrát lazurována. Lazura na dřevo je často barevný průhledný olejovitý nátěr, který chrání dřevo před hmyzem či plísněmi. Tato pohodlná a velmi precizně zpracovaná houpačka je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Tuto houpačku si zamilují nejen děti, ale i dospělí.

Výhody houpaček

Houpačky si přejí všichni...malí i velcí! Jsou ideální k odpočinku i hrám během letních měsíců a dodají zahradě tu pravou letní atmosféru. Při výběru stojací houpačky doporučujeme zohlednit její nosnost, tj. kolika osobám je určena, zda ji chcete se stříškou ke stínění a z jakého materiálu by měla být. Když máte vybráno, stačí si zvolit barvu polstrování, aby houpačka na Vaší zahradě byla dokonalá.

 

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova). Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte! Nábytek nesmí stát ve vodě a nesmí na něm ležet sněhová pokrývka. Pro uskladnění využijte nevytápěné prostory s cirkulací vzduchu. Před uskladněním nábytek vyčistěte a osušte. Nebalte do smršťovací fólie, nábytek by mohl zplesnivět.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá