Plastový zahradní nábytek: sestava PROVENCE set hnědá

Plastový zahradní nábytek: sestava PROVENCE hnědá s cappuccino poduškami. Rohová pohovka a stolek z imitace umělého ratanu.
Dostupnost: 7 dní

15 539,00 Kč
9 750 Kč

Vlastnosti sestavy zahradního nábytku PROVENCE set hnědá

  • Materiál: polypropylen
  • Barva konstrukce: hnědá
  • Barva polstrů: cappuccino
  • Sestava: 1 rohová pohovka (196 x 196 x 80 cm, v67 cm) a stolek (59 x 59 x 33 cm)

Sestava zahradního nábytku PROVENCE set hnědá

Tato účelná sestava nábytku z imitace umělého ratanu se skládá z rohové pohovky a stolu. Určitě potěší zákazníky, kterým se líbí nábytek z umělého ratanu, ale nechtějí do něj investovat tolik peněz. Plastový zahradní nábytek Allibert je velmi kvalitní a odolný, a přitom cenově výhodnější než populární ratanový zahradní nábytek. Využijete jej jak na zahradě, na terase nebo u bazénu, tak v interiéru.

Tuto sestavu zahradního nábytku dodáváme včetně polstrů.

Konstrukce, výplet i sedáky tohoto setu zahradního nábytku jsou odolné vůči počasí, vodě i UV záření, a tak je můžete bez obav nechat po celou sezónu na terase v dřevěné nebo hliníkové pergole.

Údržba zahradního nábytku z polypropylenu

Plastový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale je téměř bezúdržbový. Když se vám bude zdát zaprášený, stačí jej jen otřít vlhkým hadříkem (případně vodou se saponátem podle znečištění) a nechat oschnout. Nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky ani oleje na zahradní nábytek.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá