orlando-small-table-grafit_8711245129341_terasa

Plastový zahradní nábytek: sestava ORLANDO grafit

Plastový zahradní nábytek: sestava ORLANDO grafit s šedými poduškami. Imitace umělého ratanu. 2místná pohovka, stolek a 2 křesla.
Dostupnost: 7 dní

9 900,00 Kč
5 900 Kč

Vlastnosti sestavy zahradního nábytku ORLANDO grafit

  • Materiál: polypropylen
  • Barva konstrukce: grafit
  • Hmotnost: 27 kg
  • Barva polstrů: šedá
  • Sestava: 2x zahradní křeslo (65 x 65 x 75 cm) s polstrem
    + 1x 2místná zahradní pohovka (126 x 65 x 75 cm), stolek (59 x 59 x 43 cm)

Sestava zahradního nábytku ORLANDO grafit

Tato účelná sestava nábytku z imitace umělého ratanu se skládá ze 2 křesel, pohovky a stolku a určitě potěší zákazníky, kterým se líbí nábytek z umělého ratanu, ale nechtějí do něj investovat tolik peněz. Plastový zahradní nábytek Allibert je velmi kvalitní a odolný, a přitom cenově výhodnější než populární ratanový zahradní nábytek. Využijete jak na zahradě, na terase nebo u bazénu, tak v interiéru.

Tuto sestavu zahradního nábytku dodáváme včetně polstrů.

Konstrukce, výplet i sedáky tohoto setu zahradního nábytku jsou odolné vůči počasí, vodě i UV záření, a tak je můžete bez obav nechat po celou sezónu na terase v dřevěné nebo hliníkové pergole.

Údržba zahradního nábytku z polypropylenu

Plastový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale je téměř bezúdržbový. Když se vám bude zdát zaprášený, stačí jej jen otřít vlhkým hadříkem (případně vodou se saponátem podle znečištění) a nechat oschnout. Nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky ani oleje na zahradní nábytek.

Joomla SEF URLs by Artio
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá