Plastový zahradní nábytek: sestava CORFU RELAX set cappuccino

Plastový zahradní nábytek: set CORFU RELAX cappuccino s pískovými poduškami. Imitace umělého ratanu. Rohová pohovka a stolek.
Dostupnost: 7 dní

15 539,00 Kč
10 300 Kč

Vlastnosti sestavy zahradního nábytku CORFU RELAX set cappuccino

  • Materiál: polypropylen
  • Barva konstrukce: cappuccino
  • Barva polstrů: písková
  • Sestava: 1 rohová pohovka (182 x 182 x 79 cm) a stolek (77 x 57 x 42 cm)

Sestava zahradního nábytku CORFU RELAX set cappuccino

Tato účelná sestava nábytku z imitace umělého ratanu se skládá z rohové pohovky a stolu. Určitě potěší zákazníky, kterým se líbí nábytek z umělého ratanu, ale nechtějí do něj investovat tolik peněz. Plastový zahradní nábytek Allibert je velmi kvalitní a odolný, a přitom cenově výhodnější než populární ratanový zahradní nábytek. Využijete jej jak na zahradě, na terase nebo u bazénu, tak v interiéru.

Tuto sestavu zahradního nábytku dodáváme včetně polstrů.

Konstrukce, výplet i sedáky tohoto setu zahradního nábytku jsou odolné vůči počasí, vodě i UV záření, a tak je můžete bez obav nechat po celou sezónu na terase v dřevěné nebo hliníkové pergole.

Údržba zahradního nábytku z polypropylenu

Plastový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale je téměř bezúdržbový. Když se vám bude zdát zaprášený, stačí jej jen otřít vlhkým hadříkem (případně vodou se saponátem podle znečištění) a nechat oschnout. Nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky ani oleje na zahradní nábytek.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá