Plastový zahradní nábytek: sestava CORFU QUATRO hnědá

Plastový zahradní nábytek: sestava CORFU QUATRO hnědá s šedohnědými poduškami. Vypadá jako nábytek z umělého ratanu, ale je za příznivější cenu. Sada obsahuje: stolek a 4 křesla.
Dostupnost: 7 dní

10 990,00 Kč
6 720 Kč

Vlastnosti sestavy zahradního nábytku CORFU QUATRO hnědá

  • Materiál: polypropylen
  • Barva konstrukce: hnědá
  • Barva polstrů: šedohnědá
  • Sestava: 4 x zahradní křeslo (75 x 70 x 79 cm) s polstrem
    a stolek (77 x 57 x 42 cm)

Sestava zahradního nábytku CORFU QUATRO hnědá

Tato pěkná imitace nábytku z umělého ratanu, která se skládá ze 4 zahradních křesel s polstry a stolku, určitě potěší zákazníky, kterým se líbí nábytek z umělého ratanu, ale nechtějí do něj investovat tolik peněz. Plastový zahradní nábytek ALLIBERT je velmi kvalitní a odolný, a přitom cenově výhodnější než populární ratanový zahradní nábytek. Užijte si pohodlí a praktičnost této sestavy na zahradě i v interiéru.

Tuto sestavu zahradního nábytku dodáváme včetně polstrů.

Konstrukce, výplet i sedáky tohoto setu zahradního nábytku jsou odolné vůči počasí, vodě i UV záření, a tak je můžete bez obav nechat po celou sezónu na terase v dřevěné nebo hliníkové pergole.

Údržba zahradního nábytku z polypropylenu

Plastový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale je téměř bezúdržbový. Když se vám bude zdát zaprášený, stačí jej jen otřít vlhkým hadříkem (případně vodou se saponátem podle znečištění) a nechat oschnout. Nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky ani oleje na zahradní nábytek.

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá