Plastový zahradní nábytek: sestava CORFU antracit + grey

Plastový zahradní nábytek: sestava CORFU antracit + grey

Plastový zahradní nábytek: sestava CORFU antracit s šedými polstry. Vypadá jako nábytek z umělého ratanu, ale je za příznivější cenu. Sada obsahuje: 2místnou pohovku, stolek a 2 křesla.
Dostupnost: 7 dní

9 990,00 Kč
6 720 Kč

Vlastnosti sestavy zahradního nábytku CORFU antracit + grey

  • Materiál: polypropylen
  • Barva konstrukce: antracitová
  • Barva polstrů: šedá
  • Sestava: 2 x zahradní křeslo (75 x 70 x 79 cm) s polstrem
    + 1 x 2místná zahradní pohovka (128 x 70 x 79 cm), stolek (77 x 57 x 42 cm)

Sestava zahradního nábytku CORFU antracit + grey

Tato pěkná imitace nábytku z umělého ratanu, která se skládá ze 2 zahradních křesel s polstry, zahradního sofa a rozkládacího stolku, určitě potěší zákazníky, kterým se líbí nábytek z umělého ratanu, ale nechtějí do něj investovat tolik peněz. Plastový zahradní nábytek ALLIBERT je velmi kvalitní a odolný, a přitom cenově výhodnější než populární ratanový zahradní nábytek.

Tuto sestavu zahradního nábytku dodáváme včetně polstrů.

Konstrukce, výplet i sedáky tohoto setu zahradního nábytku jsou odolné vůči počasí, vodě i UV záření, a tak je můžete bez obav nechat po celou sezónu na terase v dřevěné nebo hliníkové pergole.

Údržba zahradního nábytku z polypropylenu

Plastový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale je téměř bezúdržbový. Když se vám bude zdát zaprášený, stačí jej jen otřít vlhkým hadříkem (případně vodou se saponátem podle znečištění) a nechat oschnout. Nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky ani oleje na zahradní nábytek.

 

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá