×
 x 

0
Stolek odkládací MIRA sv. šedáStolek odkládací MIRA sv. šedá
Stolek odkládací MIRA sv. šedá
Stolek odkládací MIRA sv. šedá

Stolek odkládací MIRA sv. šedá

450 mm x 600 mm x 600 mm (Výška x Šířka x Délka)
Designový odkládací stolek z fiber-cementu přinese do vašeho bytu originální nápad. Fiber-cement je přírodní materiál, tudíž skvěle zapadne do každé zahrady, na terasu i do skromné chaty či chalupy.
Dostupnost: skladem

2 351 Kč
Popis produktu

Tato odkládací stolek bude originálním prvkem jak do zahrady, na terasu, tak do interiéru. Fiber-cement je přírodní materiál, tudíž skvěle zapadne i do skromné chaty či chalupy. Každý kus nábytku je vyráběný ručně a má svůj individuální design a barvu. FIBER-CEMENT bude časem patinovat jako ostatní přírodní materiály, to ovšem tomuto nábytku dodává ještě krásnější a jedinečný vzhled.

Stolek disponuje certifikátem FSC.

Materiál:

Poly/Fiber-Cement je přírodní materiál, resp. cement, který je ovlivněn světlem a každodenním používáním. To může mít za následek světlejší a tmavší odstíny povrchu stejně tak jako rozdíly ve struktuře povrchu; mohou se také vyskytovat malé a nevýznamné dírky na povrchu a hranách stolů a stolků. Produkty tak nikdy nebudou 100% identické. Tato speciální charakteristika nemá vliv na životnost, kvalitu a trvanlivost nábytku. Nejedná se o výrobní vady.

Dřevina:

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín.
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní.
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

Specifikace:

  • Materiál: Fiber-cement
  • Materiál nohy: akácie
  • Rozměry: v: 450 mm, průměr 600 mm
  • Hmotnost: 6,5 kg
  • Barva: světle šedá
Parametry
Délka
600 mm
Hmotnost
7 kg
Šířka
600 mm
Výška
450 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá