×
 x 

0
SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)
SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)
SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)
SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)
SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)
SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)
SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)

SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací (FSC)

750 mm x 1000 mm x 2100 mm (Výška x Šířka x Délka)
Stůl SANTIAGO je vyroben z kvalitní dřeviny eukalyptus, díky kterému má neobyčejný vzhled. Stůl si můžete rozložit a využít tak jeho velikosti třeba při velké návštěvě.
Dostupnost: skladem

6 369 Kč

SANTIAGO stůl obdelníkový rozkládací

 

Stůl SANTIAGO je vyroben z kvalitní dřeviny eukalyptus, díky kterému má neobyčejný vzhled. Stůl si můžete rozložit a využít tak jeho velikosti třeba při velké návštěvě. Ke stolu nabízíme také polohovatelná skládací křesla s polstrem ve stejném designu, dohromady tak budete mít kompletní zahradní sestavu.

Stůl disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

 

Dřevina eukalyptus je původem australská dřevina. Díky rychlému růstu a tudíž velké spotřebě vody se stromy vysazují do bažinatých a močálových oblastí, které tak vysušují. Jedná se o velmi tvrdou exotickou dřevinu s vysokou hustotou. Barva této dřeviny je velmi sytá, má oranžový až červeno hnědý odstín. Vyznačuje se velmi dobrou trvanlivostí. Eukalyptus se používá k veškerým stavebním účelům a u nábytkářů a soustružníků v oblasti výskytu je velmi oblíbeným druhem dřeva. Je využíván také v nábytkářském průmyslu na výrobu interiérového nábytku, zahradního nábytku, podlahové krytiny a i jako k dekorativním účelům. Hustota dřeva je 550-800 kg/m3. Je vhodný pro použití na terasu, zahradu, tak i do vnitřního interiéru. Dřevo jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

 Specifikace:

  • Dřevina eukalyptus
  • Rozměry (š/v/d): 1000/750/1600-2100 mm
  • Hmotnost: 27 kg
  • Povrch: dub mléčný
Parametry
Délka
2100 mm
Šířka
1000 mm
Výška
750 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá