×
 x 

0
SANTIAGO křeslo polohovatelné skládací s polstrem (FSC)SANTIAGO křeslo polohovatelné skládací s polstrem (FSC)
SANTIAGO křeslo polohovatelné skládací s polstrem (FSC)
SANTIAGO křeslo polohovatelné skládací s polstrem (FSC)
SANTIAGO křeslo polohovatelné skládací s polstrem (FSC)

SANTIAGO křeslo polohovatelné skládací s polstrem (FSC)

1020 mm x 624 mm x 944 mm (Výška x Šířka x Délka)
Cena je za 2ks/par
Křeslo SANTIAGO je vyrobeno z kvalitní dřeviny eukalyptus, díky kterému má neobyčejný vzhled. Křeslo si můžete nastavit do 5 ti poloh a vychutnat si tak maximální pohodlí.
Dostupnost: skladem

5 486 Kč

SANTIAGO křeslo polohovatelné skládací s polstrem

 

Křeslo SANTIAGO je vyrobeno z kvalitní dřeviny eukalyptus, díky kterému má neobyčejný vzhled. Křeslo si můžete nastavit do 5 ti poloh a vychutnat si tak maximální pohodlí.

Křeslo disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

Dřevina eukalyptus je původem australská dřevina. Díky rychlému růstu a tudíž velké spotřebě vody se stromy vysazují do bažinatých a močálových oblastí, které tak vysušují. Jedná se o velmi tvrdou exotickou dřevinu s vysokou hustotou. Barva této dřeviny je velmi sytá, má oranžový až červeno hnědý odstín. Vyznačuje se velmi dobrou trvanlivostí. Eukalyptus se používá k veškerým stavebním účelům a u nábytkářů a soustružníků v oblasti výskytu je velmi oblíbeným druhem dřeva. Je využíván také v nábytkářském průmyslu na výrobu interiérového nábytku, zahradního nábytku, podlahové krytiny a i jako k dekorativním účelům. Hustota dřeva je 550-800 kg/m3. Je vhodný pro použití na terasu, zahradu, tak i do vnitřního interiéru. Dřevo jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodnícah vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

 Specifikace:

  • Dřevina eukalyptus
  • Rozměry (š/v/hl): 624/810-1020/713-944 mm
  • Hmotnost: 13,5 kg
  • Povrch: dub mléčný
  • Polstr: béžový
Parametry
Délka
944 mm
Šířka
624 mm
Výška
1020 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá