×
 x 

0
MALAGA křeslo polohovatelné skládací AKCE JARO 2020MALAGA křeslo polohovatelné skládací AKCE JARO 2020
MALAGA křeslo polohovatelné skládací AKCE JARO 2020
MALAGA křeslo polohovatelné skládací AKCE JARO 2020

MALAGA křeslo polohovatelné skládací AKCE JARO 2020

Zahradní křeslo Malaga zhotovené z exotické dřeviny eukalyptus odolává vůči hnilobě a vyznačuje se dlouhou životností. Křeslo je polohovatelné a skládací. Součástí je i vysoce kvalitní polstr.
Dostupnost: skladem

2 389,99 Kč
2 990 Kč

Zahradní křeslo MALAGA

Zahradní křeslo Malaga zhotovené z exotické dřeviny eukalyptus odolává vůči hnilobě a vyznačuje se dlouhou životností. Křeslo je polohovatelné a skládací. Součástí je i vysoce kvalitní polstr. Vaší zahradě dodá tu pravou zahradní eleganci. K tomuto křeslu nabízíme i kulatý stůl se zabudovaným otočným tácem ve stejném designovém provedení.

Křeslo disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

Dřevina eukalyptus je původem australská dřevina. Díky rychlému růstu a tudíž velké spotřebě vody se stromy vysazují do bažinatých a močálových oblastí, které tak vysušují. Jedná se o velmi tvrdou exotickou dřevinu s vysokou hustotou. Barva této dřeviny je velmi sytá, má oranžový až červeno hnědý odstín. Vyznačuje se velmi dobrou trvanlivostí.

Eukalyptus se používá k veškerým stavebním účelům a u nábytkářů a soustružníků v oblasti výskytu je velmi oblíbeným druhem dřeva. Je využíván také v nábytkářském průmyslu na výrobu interiérového nábytku, zahradního nábytku, podlahové krytiny a i jako k dekorativním účelům.

Hustota dřeva je 550-800 kg/m3. Je vhodný pro použití na terasu, zahradu, tak i do vnitřního interiéru.

Dřevo jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty ojediněle docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny dřeva, které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku.

Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

Specifikace:

  • Dřevina: eukalyptus
  • Rozměry (š/v/h): 560/750-1030/675-1000 mm
  • Hmotnost: 11 kg

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá