×
 x 

0
Box na polstry LOUIS (FSC)Box na polstry LOUIS (FSC)

Box na polstry LOUIS (FSC)

610 mm x 1200 mm x 600 mm (Výška x Šířka x Délka)
Box je ideální i pro úschovu polstrů nebo hraček Vašich ratolestí. Box má pevné dno a lze ho využít i na sezení. Dřevina olejovaná akácie.
Dostupnost: skladem

6 821 Kč

Zahradní box na postry LOUIS

Ideální i pro úschovu polstrů nebo hraček Vašich ratolestí nebo nářadí. Box má pevné dno a lze ho využít i na sezení. Box je dále vybaven nerezovými madly. Tento box na polstry je skrátka praktický a krásný doplněk každé zahrady nebo terasy. Box je vyrobený z dřeviny akácie.

Box disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

 

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín.
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní.
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

Specifikace:

  • Dřevina: Akácie
  • Rozměry (v/š/hl): 1200/610/600 mm 
  • Hmotnost: 25 kg
Parametry
Délka
600 mm
Šířka
1200 mm
Výška
610 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá