×
 x 

0
ANNECY lehátko polohovatelné se servírovacím stolkem ANNECY lehátko polohovatelné se servírovacím stolkem
ANNECY lehátko polohovatelné se servírovacím stolkem

ANNECY lehátko polohovatelné se servírovacím stolkem

800 mm x 710 mm x 1930 mm (Výška x Šířka x Délka)


Nejprodávanější lehátko! Jednoduché a přesto pohodlné polohovatelné lehátko s výsuvným stolkem. Dřevina meranti.
Dostupnost: skladem

2 244 Kč

Zahradní lehátko se servírovacím stolkem ANNECY

 

Krásné a pohodlné lehátko je určeno pro Váš dokonalý odpočinek na zahradě nebo terase. Pro dokonalou relaxaci je lehátko vybaveno výsuvným servírovacím stolkem a je polohovatelné. Manipulaci s lehátkem usnadňují dvě kolečka. Lehátko je vyrobeno z velmi kvalitní exotické dřeviny meranti.

 Lehátko disponuje certifikátem PEFC.

Dřevina:

 

Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled, ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost a dobrou opracovatelnost. Dodávaný nábytek je vyroben z tmavě červeného meranti o hustotě okolo 650-870 kg/m3. Jádrové dřevo má bledě růžový až červenohnědý odstín, bělové dřevo je nažloutle šedé. Zahradní nábytek je mořen do příslušného odstínu „dark red“. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní.

Dřevo meranti jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty v našich klimatických podmínkách docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny až do délky 10 cm (avšak neprocházející přes hranu!), které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě.

Specifikace:

  • Dřevina: dark red meranti
  • Rozměry (š/v/d): 710/310-800/1930 mm
  • Hmotnost: 20 kg
  • Značení: ALC327
Parametry
Délka
1930 mm
Šířka
710 mm
Výška
800 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá