×
 x 

0
NASHVILLE stůl pevný obdelníkovýNASHVILLE stůl pevný obdelníkový
NASHVILLE stůl pevný obdelníkový

NASHVILLE stůl pevný obdelníkový

735 mm x 900 mm x 1500 mm (Výška x Šířka x Délka)
Zahradní stůl NASHVILLE obdelníkový má jednoduchý a přitom netradičný design. Při správné údržbě je odolný vůči povětrnostním podmínkám
Dostupnost: skladem

4 277 Kč

NASHVILLE stůl pevný obdelníkový

Zahradní stůl NASHVILLE má jednoduchý a přitom netradičný design. Při správné údržbě je odolný vůči povětrnostním podmínkám. Díky skvělému vzhledu vám bude zkrášlovat zahradu, terasu či pergolu.

Stůl disponuje certifikátem PEFC.

Dřevina:

Durian je kvalitní exotická dřevina pocházející z jihovýchodní Asie. Našla své uplatnění na výrobu řady výrobků pro svůj dekorativní vzhled, dobrou trvanlivost a opracovatelnost. Povrchová úprava je přimořena na tmavý odstín. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo durian jako každý obdobný přírodní materiál absorbuje vlhkost nebo vysychá během roku podle měnících se klimatických podmínek. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty v našich klimatických podmínkách docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny až do délky 10 cm (avšak neprocházející přes hranu!), které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku. Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru!

Specifikace:

  • Dřevo: durian
  • Rozměry: (š/v/d): 900/735/1500 mm
  • Stůl je vyroben z kvalitního a certifikovaného PEFC dřeva.
Parametry
Délka
1500 mm
Šířka
900 mm
Výška
735 mm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!
Joomla SEF URLs by Artio
×
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá