Servírovací vozík Chesterfield Asko
Chesterfield_vozik 2_9001392
Chesterfield_vozik 3_9001392

Dřevěný servírovací stolek Chesterfield

Zahradní servírovací stolek s kolečky a odnímatelným podnosem. Servírovací vozík Chesterfield z bělené akácie.
Dostupnost: Vyprodáno

2 590 Kč

Dřevěný servírovací stolek Chesterfield

  • Druh dřeva: bělená akácie
  • Rozměry: 480 x 800 x 825 mm
  • Typ: servírovací stolek s kolečky a odnímatelným servírovacím podnosem a držákem na láhve

Dřevěný servírovací vozík s odnímatelným podnosem je praktickým a elegantním doplňkem sestavy zahradního nábytku Chesterfield. Na vrchní servírovací desce je podnos, který lze používat samostatně. Kolečka umožňují snadnou manipulaci se servírovacím stolkem. Spodní držák pojme až tři láhve Vašich oblíbených nápojů.

Tento servírovací vozík je vyroben z kvalitního dřeva z akácie. Akácie je trvanlivé tvrdé dřevo z rychle rostoucích stromů původem z tropických lesů Východní Asie a Jižní Ameriky. Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z akácie krásný teplý vzhled. Vyznačuje se odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Díky přirozené struktuře může při změnách vlhkosti a teploty v našich klimatických podmínkách docházet k drobným tvarovým změnám či změnám zbarvení dřeva a mohou vznikat drobné praskliny až do délky 10 cm (avšak neprocházející přes hranu!), které však nemají vliv na pevnost a funkčnost nábytku. Těmto změnám ve struktuře dřeva je možné ve značné míře předcházet dodržováním připojeného návodu k údržbě. Výše uvedené skutečnosti, jež mají původ v přírodních vlastnostech dřeva, nelze považovat za vady výrobku

Návod na údržbu dřevěného zahradního nábytku

Pro udržení hezkého vzhledu a původní funkčnosti Vašeho zahradního nábytu doporučujeme čistit nábytek mýdlovým čističem nebo čistícími prostředky určenými na zahradní nábytek. Dále je vhodné zahradní nábytek ze dřeva pravidelně olejovat. K tomuto účelu je nejvhodnější Teakový olej Ciranova nebo Teakový olej Ciranova Ecoteak (na sestavy označené logem ECO by Ciranova).

Po smontování natřete nábytek teakovým olejem podle přiloženého návodu. Zahradní nábytek ze dřeva natíráme olejem minimálně 2x ročně a dále dle potřeby. Jakmile povrch nábytku zmatní a dešťová voda se začne vpíjet do dřeva, je nutné provést nátěr teakovým olejem. Před olejováním nábytek vyčistěte!

Nábytek nesmí stát ve vodě a nesmí na něm ležet sněhová pokrávka. Pro uskladnění využijte nevytápěné prostory s cirkulací vzduchu. Před uskladněním nábytek vyčistěte a osušte. Nebalte do smršťovací fólie, nábytek by mohl zplesnivět.

×
facebook_page_plugin
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá